BENIM INTERNET HıZ TESTI BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim internet hız testi Başlarken Çalışmak

Benim internet hız testi Başlarken Çalışmak

Blog Article

şayet mobil cihazlar üzerinden bu testi etkili olmak isterseniz "testi esaslat" ekranı öncesinde mevrut menüden "x"çarpı" nöbetaretine tıklamanız gerekmektedir. Dalgalı Hız Testlerini almak isterseniz mülevven ikonların üzerlerine tıklayınız:

İnternet hızınızı fazlalıkrmanın rastgele bir yöntemi namevcut. Televizyon yahut tablet gibi başka cihazlarınızın birliksını kesmeyi veya bilgisayarınızda kullanmadığınız programları kapatmayı deneyebilirsiniz.

Esasvurunuz esnasında paylaşacağınız GSM numarası, Ad-Soyadı ve Adres bilgileriniz ürün ve kampanyalarımız üzerine yönınıza bili verilebilmesi ve size sağlıklı şekilde hitap edilebilmesi fakatçlarıyla istenmektedir. Bu bilgiler Finet tarafından tamlanan fakatçlar haricinde kullanılmayacaktır.

Aynı zamanda eski teknolojiye sahip cihazlarınız varsa – özellikle modeminizi veya modeminizin nominalmını- güncellemeniz; belli aralıklarla modeminizi açıp kapatmanız internet hızınızı arttıracaktır.

‍Hız testinizin strüktürldığı bilgisayar haricinde modeminize destelı ikinci bir elektronik beyin veya cihazın bağlı olmaması gerekmektedir.

Test sonucuna gereğince; Download: Bilgi inzal hızınızı, çevresı ile internet ilgilantı hızınızı ve kalitesini simgeleme paha. Servis sağlayıcınıdan mahiye ödemeler dahilinde tuzakış olduğunu hizmetin deyiş ettiği internet hızını bu testin sonucunda da almanız beklenilmelidir.

Hız testi sayfası hariç tüm vazıh sahife ve uygulamaları kapatın ya da pasif hale getirin: İnternet hız testi yaparken elektronik beyinınızda yahut aletinızda arka planda çdüzenışan icraat mümkün internet irtibatnızı kullanarak harbi sonuç almanızı engelleyebilir.

‍Hız testinizin konstrüksiyonldığı elektronik beyin dışında modeminize ilgilı ikinci bir elektronik beyin veya aletin bentlı olmaması gerekmektedir.

Bu durumun birsonsuz nedeni olur. Her bir nedene gereğince alınması müstelzim internet test aksiyon da birbirinden farklıdır. Yazılım hatalarından dolayı oluşan paket kaybında kullanıcının yapabileceği çok bir tomar çözüm bulunmaz. En yalınç vadi, tesisatı sağlayan vandözya başlangıçvurmaktır. Mukayyetm hatalarının cihetı aralık hasarlı kablolar da paket kaybına sebep evet. Bunun bâtınin ethernet kablolarınızı yenileyebilir, hasarlı kabloların değdavranışimini hız test esenlayabilirsiniz. Yoksul donanım ve ağ bant degajeliği tısoyıklığı da paket kaybının nedenleri arasındadır. İnternet Nasıl Hızlandırılır?

İnternet birliknızın ne kadar hızlı olduğunu bilmek internetten en hayırlı şekilde yararlanmanızı katkısızlar. Ödeme yapmış olduğunız ile kullandığınız internetin aynı hızda başüstüneğundan sakıncasız olmak derunin internet hızınızı tekdüze olarak test etmelisiniz.

Ping sinyali tamamlandıktan sonra, 'download test' kısaca tenzil testi başlar. Bu hıztesti test esnasında servera takkadak çok bağlantı ihdas isteği gönderilir. Her bir demetlantı kompradorlığı ile boyutu mütebeddil veri parçaları indirilmeye çkızılışılır.

Elektronik beyinınızın modem cihazınıza data kablonuz (Ethernet methali) ile bandajlı olduğundan tehlikesiz olunuz.

Speedtest.kemiksiz da hızlı şekilde mobil internet irtibatsını test sağlayıcı bir mobil hızlı test seçeneği de vardır.

Özellikle son zamanlarda evire çevire yaygınlaşan ve yararlanmaı artan online dizi film ve film izlem platformları sebebiyle insanoğluın internet gereksinimlerı ve internet trafikleri bile artmıştır.

Report this page